Przejdź do treści

Zaproszenie na wieczór autorski z pisarką Sylwią Kubik

Kochani Czytelnicy! Dzielimy się z Wami wspaniałą wiadomością!
W ramach obchodów Tygodnia Bibliotek 8-15 maja bibliotekę w Stanominie odwiedzi pisarka Sylwia Kubik - poczytna autorka wielu bestselerowych powieści obyczajowych osadzonych na Powiślu i Żuławach. Debiutowała 2 sierpnia 2019 roku. Tworzy zarówno powieści współczesne, jak i historyczne.
Zapiszcie sobie tę datę w kalendarzu.
Do zobaczenia!